top of page
JRO logo 2.png

Čtyři roční období modulárního gyroplánu

 

Jednoduše odstraňte dveře a užívejte si venku!

Elegantní, stylový, pohodlný, lehký, s prostornou a luxusní kabinou v kombinaci s pečlivým důrazem na detaily, J-RO je pozvání k letu do nových destinací. Na palubě vás čeká výjimečný panoramatický výhled a budete si užívat opravdu zábavného letu! Za teplého počasí létejte bez dveří a nechte se obklopit venkovními vůněmi, zatímco velký baldachýn vás chrání před živly.

  • Motory                                                     Rotax 912 S / 914

  • Max. hmotnost                                       560 kg

  • Max. rychlost                                           180 km/h

  • Cestovní rychlost                                    120/160 km / h

jro rozmery.jpg

Technické detaily a možnosti

K dispozici je několik balíčků pro přizpůsobení vašeho J-RO vašim preferencím: motýlí dveře (lze dovybavit), systém vytápění kabiny, duální řízení...


K dispozici jsou další možnosti, které splňují vaše požadavky: digitální přístrojové vybavení, rádio, transpondér, navigační světla, vybavení pro noční létání atd.

J-RO je vybaveno luxusním standardním vybavením: EFIS, integrovanou anténou, přistávacím světlem, lehkou baterií, čalouněním Alcantara, profilovanými podvozky atd. 

dta-autogire-jro-produit12-478e98bb.jpeg

Motory

Pro zajištění nejlepší kvality a spolehlivosti jsme vybrali motory ROTAX.
J-RO je k dispozici s:
• 912S (100 CV)
• 914 (115 CV)

dta-autogire-jro-produit10-c276ba74.jpeg

Přístroje

plyn.jpeg
dta-autogire-jro-produit08-5012ab2a.jpeg

Kokpit

Úžasný výhled a odnímatelné dveře, které nejlépe využijí všechny povětrnostní podmínky.

dta-autogire-jro-produit11-6d322833.jpeg

Barvy

dta-jro-coloris.png

Analogické, číselné nebo plně přizpůsobené, DTA vám nabízí možnost vybrat si na palubě J-RO přístrojový panel, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Kovová barva dodává vašemu J-RO výrazný vzhled.

Naše gyroplány jsou dodávány připravené k letu, včetně motoru a letových nástrojů. Zkoušky vniknutí motoru a letové zkoušky provádí náš vlastní technik letových zkoušek před každou dodávkou.

DTA chápe, že každý zákazník je jedinečný projekt. Z tohoto důvodu organizujeme a zpracováváme každou žádost konkrétním způsobem se vší pozorností, která je jí způsobena.
Tento vztah formalizujeme v „projektovém režimu“ a zavázali jsme se vyrábět velmi kompletní stroje v jejich sériových konfiguracích tak, aby každý projekt byl zpracováván rychleji a zajistil tím  konkurenceschopnější cenu než naši drazí konkurenti se stejnou konfigurací.

bottom of page